תפריט יצירת קשר

מסיבת יום הולדת לבנות - עם פירות אקזוטיים

מסיבת יום הולדת לבנות - עם פירות אקזוטיים

מסיבת יום הולדת לבנות בימינו היא הפקה שלמה. הילדות של היום הן בעלות מודעות גבוהה מאוד ובהחלט כדאי להקשיב לדעתן. ישנן כמה בעיות עם מסיבות יום הולדת לבנות. הבעיה הראשונה היא שלא תמיד קל להוציא אל הפועל את הרעיון. ברמה התאורטית הרעיון יכול להיות יפה, אך לגבש אותו לקונספט מעשי אשר ידבר ויעסיק את הבנות זה לא פשוט. הבעיה השנייה היא שלא בטוח שכל הבנות יזרמו עם הקונספט והפעילויות שלו, דבר אשר עשוי להפוך את יום ההולדת לאסון חברתי.

בכל הנוגע למסיבות יום הולדת לבנות, אנו מציעים לכם ללכת על בטוח ולציית לעקרונות הבאים:

  1. התאמת הקונספט והפעילויות לשכבת הגיל.
  2. הכנסת תוכן מעניין ובעל ערך.
  3. לשים דגש על פעילות חברתית מגבשת.
  4. לא לוותר על השירים, המשחקים והקסמים. כך ניתן לתת יותר עומק לקונספט.

אם בתכם חוגגת יום הולדת, אין צורך שתהפכו את עצמכם לחברת הפקות, בטוח שלא אם אין לכם ניסיון בימי הולדת. בשביל זה ניתן לפנות לשף פרטי לימי הולדת, המנוסה בהפקת מסיבות יום הולדת לבנות ומסיבות בכלל.

השף מביא איתו קונספט אשר נוסה בהצלחה רבה – מסיבת יום הולדת עם קונספט מרכזי של בישול והכנת אוכל, תוך כדי התאמה לשכבת הגיל. הבישול והכנת האוכל הוא אינו העיקר במסיבת יום הולדת, זהו ציר מרכזי אשר מסביבו מתגבש קונספט שלם של קסמים, משחקים, שירים, ריקודים והרבה מאוד אינטראקציה חברתית מגבשת עבור הבנות. כדאי לציין בפניו שאתם מעוניינים בפירות אקזוטיים נהדרים כדי שהוא יבחר עבורכם את הפירות האקזוטיים הטובים ביותר של העונה בה אתם עורכים את המסיבה.

הבנות זוכות בערב מהנה, מצחיק ומבדר במהלכו הן גם לומדות קצת על בישול בצורה קלילה ומהנה. כל תהליכי הכנת האוכל נערכים תחת הדרכתו של השף, אך בסופו של דבר זוהי הזדמנות לביטוי אישי של העדפות, טעמים ויצירתיות.

מסיבת יום הולדת לבנות עם שף היא הרבה יותר עמוקה ומעניינת מהכנת פיתה בטאבון. ניתן לארגן מסיבת יום הולדת המתמקדת בנישות מיוחדות כמו סדנת שוקולד, סדנת סושי ואפילו סדנת בשרים, או סדנת אוכל בריא. כך תזכו במסיבת יום הולדת מהנה ובעלת ערך מוסף, שלא לדבר על כך שהיא מלאה בדברים טעימים כולל מגוון פרות אקזוטיים.